FAQ

W jaki sposób można zamówić dane suplementy na odchudzanie?

Wystarczy wejść na stronę ZAMÓWIENIA i kliknąć odpowiedni baner z suplementem.

Ile tłuszczu stracę?

Każdy organizm jest odrębną jednostką i może reagować inaczej. Relacje naszych klientów świadczą o tym że widoczne efekty następują po 14 dniach.

Czy to jest bezpieczne?

Tak, produkt został zatwierdzony przez profesjonalne laboratoria i dietetyków zajmujących się takimi specyfikami w Stanach Zjednoczonych, co daje gwarancję że są bezpieczne dla zdrowia.

Jak szybko zobaczę efekty?

Produkt zaczyna działać na nasz organizm od razu. Lecz po około 2 tygodniach stosowania zmiany są już bardzo dobrze widoczne.

Jak stosować tabletki na odchudzanie?

Należy stosować się do instrukcji w zależności od specyfiku i rodzaju tabletki odchudzającej.

Jak długo będę czekał na przesyłkę?

To zależy od wyboru specyfiku i producenta, ale paczki zazwyczaj wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej już następnego dnia po złożeniu zamówienia, lub po zaksięgowania wpłaty.

Czy paczki wysyłane są w sposób dyskretny?

Tak, przeważnie każda przesyłka jest zapakowana solidnie w dyskretny  karton nie zdradzający zawartości opakowania.

Czy efekty uzyskane dzięki używaniu tabletki na odchudzanie są trwałe?

Oczywiście, ale wszytko zależy tez od nas samych, diety, stylu życia, ćwiczeń. Tabletki odchudzające pozwalają zwiększyć przemianę materii i spalania tłuszczu dzięki temu efekty są widoczne również po zakończeniu stosowania produktu.

Czy stosując tabletki odchudzające muszę przestrzegać konkretnej diety?

Nie, produkt przyspiesza metabolizm niezależnie od spożywanych pokarmów, ale dieta synergizuje-wzmacnia działanie suplementów na odchudzanie.

Od dłuższego czasu stosowałam dietę. Na początku efekty były bardzo dobre, jednak teraz waga stoi w miejscu. Czy tabletki na odchudzanie pomogą?

Spowodowane jest to zmniejszonym metabolizmem podczas diety. Składniki zawarte w  tabletkach na odchudzanie w naturalny i bezpieczny sposób przyspieszają Twój metabolizm i pozwalają Ci zdobyć idealną sylwetkę.